Sivas Otel Zara
HIZLI REZERVASYON Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin
0-3 Yaş Çocuk

Zara Garden Hotel - Blog

 Zara'da herkes için Fitness ve Havuz zamanı !    14.1.2019 00:24:19 tarihinde eklendi  Zara'da herkes için Fitness ve Havuz zamanı !

Yüzmenin faydalarını bi önceki yazımızda belirtmiştik. Bu yazımızda fitnessın faydalarından ve otelimizde bulunan fitness salonumuzun sizler için kullanım imkanlarından bahsedeceğiz.

Fitnessın faydaları:

-Kalbi güçlendirir : Haftada en az iki kere yapmanız gerekn fitness kalbinizi eskisinden daha güçlü ve sağlıklı hale getirecektir.

-Tansiyonu dengeler : Eğer tansiyon hastalığınız varsa ve bunu spor yaparak kontrol altına almak istiyorsanız fitness tam size göre !

-Kilo problemini ortadan kaldırır : Son zamanlarda yapılan araştırmalar kilo vermede fitnessın diyetten daha sağlıklı ve etkili olduğunu gösteriyor !

-Kemikleri güçlendirir : Fitness yaparak kemiklerinizi güçlendirebilir ilerleyen yaşlarda ortaya çıkan kemik erimesi rahatsızlığının önüne geçebilirisiniz ..

-Uyku probleminizi aşmanızda yardımcı olur..

-Daha esnek ve fit bir vücuda sahip olursunuz bu da özgüveniniz artar.

-Toksinler daha hızlı vücuttan uzaklaşır daha sağlıklı bir vücuda sahip olursunuz..

Siz de daha sağlıklı ve fit bir yaşam sürmek için otelmizde bulunan fitness eğitmeni denetiminde fitness salonumuzu kullanabilir  havuzumuzun imkanlarından da yararlanabilirisiniz !

Kampanyalı fiyatlarımız ve üyeliklerimiz için telefon açabilir yada otelimizi ziyaret edip fitness salonumuzu ve havuzumuzu görme imkanını bulabilirsiniz !

Bilgi için: 0346 816 27 27

Geri dön.

Zara'da herkes için Fitness ve Havuz zamanı ! başlıklı yazımız 468 kez okundu