Zara otel Garden Zara otel fiyatları, uygun otel Zara pansiyon, Zarada uygun otel fiyatları ve Zarada konaklama. Covid-19 tedbirlerimizi aldık. Hijyenik Sivas Zara oteli olarak misafirlerimizi bekliyoruz. Boş odalarımız Sivasın en ucuz otel odası olarak 3 yıldız standartları ile belgelenmiş 5 yıldız konforunu yaşatmaktadır. Zara,da havuzu olan tel otel olarak çalışmaktayız. Restorantımız temiz ve lezzetli yemekleri ile göz doldurmaktadır. Zara restaurant olarak paket servis yapmaktayız.
 
  • ANASAYFA
  • ODALAR
  • FOTOĞRAFLAR
  • OLANAKLAR
  • KURUMSAL
  • BLOG
  • İLETİŞİM
  • Garden Zara Otel Türkçe Garden Zara Otel English 

Sivas Zara Otel

Sivas Zara Otel

    8.1.2021 16:27:42 tarihinde eklendi


Sivas Zara Otel  Sivas Zara Otel

Sivas Zara Otel

Anadolu tarihinin önemli bir kısmını kaplayan şehrimiz Sivas'ın en gözde ilçelerinden biri Zara'dır. Tarihi, gezilecek yerleri ve kütürü ile oldukça ilgi gören Sivas Zara'da Otel arayanların ise en gözde oteli Garden Zara Otel'dir. İster iş seyehati, ister gezmek için gelin, konaklama sıkıntısını hiç düşünmeyin. Garden Zara Otel; Zara'da konaklamanız için oldukça başarılı ve ünlü bir isimdir. 

Zarada kalacak yer

Zara'da kalacak yer derdiniz olmasın çünkü Garden Zara Otel 24  saat hizmetinizde. Günü birlik iş seyahatlerinizi otelimizde planlayabilir, toplantılarınız için toplantı salonumuzu kullanabilirsiniz. Ayrıca sinevizyon odamız ile de işlerinizi kolayaştırabilirsiniz. Garden Zara Otel birçok olanağı ile başarısına başarı katmış, gülen yüzlü çalışanlarımız ile de misafirlerimizi samimi bir şekilde; ev sahibi gibi karşılayarak sizlere ev ortamı sunmuştur.

Zara otel

Bütün bu olanaklarımızın yanı sıra, temizliğin önemini daha iyi anladığımız bu dönemde, hem sizlerin sağlığı hem de çalışanlarımızın sağlığı için temizliğine çok dikkat etmektedir. Covid-19 tedbirlerinin alınmış, temiz bir ortamı sizlere sunmak için 24 saat çalışmaktayız. Zara'da otel ararken göz önünde bulunması gereken tüm koşulları sağlayan Garden Zara Otel, Zara'da otel fiyatları arasında da oldukça uygundur. Fiyat-kalite dengesini göz önünde bulundurarak Garden Zara Otel'i gönül rahatlığı ile tercih edebilrsiniz. 

● Facebook'da Paylaş ● Tweetter'da Paylaş ● Linkedin'de Paylaş ● Pinteres'de Paylaş ● WhatsApp'la Paylaş ● Geri dön.

Sivas Zara Otel

başlıklı yazımız 493 kez okundu

Öne Çıkanlar

 

 

REZERVASYON


ODALAR


Sivas Zara Otel
Deluxe İki Tek Kişilik Yataklı Oda
Sivas Zara Otel
Deluxe Çift Kişilik Yataklı King Süit

DEĞERLENDİRME


Zara Otel Yorumları
1485 değerlendirmeden gelen puan

Zara Otel Puanı

 

OLANAKLAR

HavuzSpor SalonuRestaurantKasaWifiKuaförEngelli DostuReceptionÜcretsiz Park

Tüm olanakları göster

BLOG YAZILARI


Garden Zara Hotel - Sivas / Türkiye

Ahmet Başyurt Mahallesi Prof. Dr. Mustafa Zengin Caddesi No:1 Zara / Sivas  58700  TÜRKİYE

0346 816 27 27    0546 816 27 27
 


Site haritası     Gizlilik koşulları    Çerez bildirimi    Sürdürülebilir Turizm Politikası  Yüklemeler

Türk Web Ajans