Sivas Otel Sivas_Otel_hizmetleri
HIZLI REZERVASYON Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin
0-3 Yaş Çocuk

Zara Garden Hotel - Hizmetler

Zarada lokantaCafe - Restorant sivas zara otelleriOtel (Konaklama hizmetleri için 25 lüks oda) Sivas Zara SinemasıSinema salonu Zarada spor salonuSpor salonu (Body ve Fitnes Salonu) Sivasda yüzme havuzuKapalı yüzme havuzu Sivas Zarada toplantı salonuToplantı ve seminer salonu Zara hotelÇocuk oyun ve eğlence alanı Zara Sivas Hotel reservasyonİbadethane Zarada bayan kuaförü, gelin başı, saç boyasıBayan kuaförü Sivas Garden Zara Hotel TurkeyÜcretsiz Wifi - Tv - Radyo Zara Sivas TurkeiÜcretsiz otopark Zara oteliOda servisi Engelli OteliOtelimiz bir çok alanı engelli misafirlerimizin kullanımı içinde uygun bir şekilde dizayn edilmiştir.

 

Gastronomi

Otelimizde Anadolu mutfaklarının tüm zenginliklerine ulaşabileceğiniz, her damak tadına uygun bol seçeneklerin sunulduğu usta aşçıların maharetlerini sergilediği bir mutfak bölümümüz bulunmaktadır.

Sinevizyon

Sivas Zara'da bulunan otelimizin içerisinde çok amaçlı bir sinevizyon salonu bulunmaktadır. Bu alanda sunumlarınızı yapabilir, video filmleri izleyebilir, eğitim ve eğlence gibi amaçlarla kullanabilirsiniz. Salonumuz 50 kişilik olup, sinema düzeninde inşaa edilmiştir.

Spor

Otelimizde bulunan spor salonunda vücut geliştirme, body ve fitness gibi salon sporları yapılmaktadır.

Havuz

50 m² kapalı yüzme havuzu bulunan otelimizde yaz - kış dilediğiniz zaman yüzebilirsiniz. Havuz derinliği 140 cm ve su sıcaklığı 28 C° dir. Havuzumuzda ileri teknoloji filtreleme sistemleri ve kimyasalları kullanılmaktadır.

Toplantılar

Otelimizde yerli ve yabancı tüm firmaların, kuruluşların, dernek ve sivil toplum kuruluşlarının toplantı, seminer ve tanıtım gibi organizasyonlarını yapabileceği toplantı salonu mevcuttur. Yapılacak organizasyonlar öncesi otelimizden bilgi ve randevu alınması gerekmektedir.

Rezervasyon

Sivas Otel Sivas_Otel_hizmetleri Hemen bir rezervasyon oluştur
 

 

İletişim

(0346) 816 27 27
(0346) 816 17 28

 

Yüklemeler

- Mail Order Ödeme Formu
- Logoyu indir (.ai )
- Logoyu indir (.jpg)
 

Sosyal Medya

Garden Zara FacebookSivas Zara Garden TwitterZara Otel InstegramLinkedin Garden Zara HotelGoogle Plus Sosyal Medya Garden Zara Otel

 
-Sivas Otel
 

Türk Web Ajans